Γέφυρα ζωής στήθηκε το μεσημέρι για ένα 10χρονο κοριτσάκι. Πληρώματα περιπολικών και δικυκλιστές αστυνομικοί της Διεύθυνσης Άμεσης Δράσης Θεσσαλονίκης διευκόλυναν τη μετακίνηση σταθμού ΕΚΑΒ που ερχόταν από Κατερίνη και μετέφερε διασωληνωμένη την ανήλικη, με σκοπό να φτάσει, με ασφάλεια και το συντομότερο δυνατό, στο Ιπποκράτειο νοσοκομείο.
Δημοφιλή άρθρα
Κοινωνικός τουρισμός 2024: Δείτε τα οριστικά αποτελέσματα
Αναρτήθηκαν οι οριστικοί πίνακες δικαιούχων, ωφελουμένων και αποκλειομένων του προγράμματος κοινωνικού τουρισμού 2024-2025 της Δημόσιας Υπηρεσίας Απασχόλησης (ΔΥΠΑ) στον ιστότοπο www.dypa.gov.gr.
Το πρόγραμμα κοινωνικού τουρισμού...