Τροχαίο δυστύχημα συνέβη χθες στις 21.25 το βράδυ στο 1ο χιλιόμετρο της επαρχιακής οδού Νάουσας – Αρκοχωρίου, όταν το ιδιωτικής χρήσης φορτηγό όχημα που οδηγούσε 73χρονος ημεδαπός, συγκρούστηκε μετωπικά με δίκυκλη μοτοσικλέτα που επέβαινε 60χρονος ημεδαπός. Αποτέλεσμα της σύγκρουσης ήταν ο θανάσιμος τραυματισμός του 60χρονου δικυκλιστή, ενώ ο 73χρονος τραυματίστηκε. Προανάκριση για τα ακριβή αίτια του δυστυχήματος διενεργεί το αστυνομικό τμήμα Νάουσας, όπως αναφέρεται σε σημερινή σχετική ανακοίνωση της αστυνομίας.
Δημοφιλή άρθρα
Κοινωνικός τουρισμός 2024: Δείτε τα οριστικά αποτελέσματα
Αναρτήθηκαν οι οριστικοί πίνακες δικαιούχων, ωφελουμένων και αποκλειομένων του προγράμματος κοινωνικού τουρισμού 2024-2025 της Δημόσιας Υπηρεσίας Απασχόλησης (ΔΥΠΑ) στον ιστότοπο www.dypa.gov.gr.
Το πρόγραμμα κοινωνικού τουρισμού...