Μεγάλη νίκη για το Βόλο, που νίκησε εύκολα σήμερα στη Ριζούπολη τον Απόλλων Σμύρνης με 3-1, για τη 2η αγωνιστική της Super League. Η θεσσαλική ομάδα πέτυχε τη δεύτερη νίκη της στη σεζόν, παίζοντας καλό ποδόσφαιρο και κυριαρχώντας στον αγωνιστικό χώρο. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με 3-0 με τα γκολ των Φερνάντες (4′), Φαν Βέερτ (49′) και Μπαρτόλο (63′) και το μόνο που κατάφερε ο Απόλλωνας ήταν να μειώσει με τον Ιωαννίδη στο 65ο λεπτό.
Δημοφιλή άρθρα
Κοινωνικός τουρισμός 2024: Δείτε τα οριστικά αποτελέσματα
Αναρτήθηκαν οι οριστικοί πίνακες δικαιούχων, ωφελουμένων και αποκλειομένων του προγράμματος κοινωνικού τουρισμού 2024-2025 της Δημόσιας Υπηρεσίας Απασχόλησης (ΔΥΠΑ) στον ιστότοπο www.dypa.gov.gr.
Το πρόγραμμα κοινωνικού τουρισμού...