Χιονίζει στα ορεινά της Περιφερειακής Ενότητας Τρικάλων και σε υψόμετρο πάνω από 1000 μέτρα. Μέχρι τώρα, σύμφωνα με όσα δηλώνει ο αντιπεριφερειάρχης Τρικάλων Χρήστος Μιχαλάκης δεν έχουν δημιουργηθεί προβλήματα στο οδικό δίκτυο το οποίο είναι ανοικτό, ενώ στην όλη προσπάθεια συνδράμουν 8 μηχανήματα της Π.Ε. Τρικάλων.
Δημοφιλή άρθρα
Κοινωνικός τουρισμός 2024: Δείτε τα οριστικά αποτελέσματα
Αναρτήθηκαν οι οριστικοί πίνακες δικαιούχων, ωφελουμένων και αποκλειομένων του προγράμματος κοινωνικού τουρισμού 2024-2025 της Δημόσιας Υπηρεσίας Απασχόλησης (ΔΥΠΑ) στον ιστότοπο www.dypa.gov.gr.
Το πρόγραμμα κοινωνικού τουρισμού...