Κανονικά διεξάγεται, το απόγευμα της Κυριακής 4/6/2017, η κυκλοφορία στην οδό Πειραιώς, που είχε διακοπεί και στα δύο ρεύματα, από τη Χαμοστέρνας μέχρι την Πέτρου Ράλλη, για περίπου μια ώρα, λόγω της έντονης βροχόπτωσης που έπληξε νωρίτερα την περιοχή.
Δημοφιλή άρθρα
Κοινωνικός τουρισμός 2024: Δείτε τα οριστικά αποτελέσματα
Αναρτήθηκαν οι οριστικοί πίνακες δικαιούχων, ωφελουμένων και αποκλειομένων του προγράμματος κοινωνικού τουρισμού 2024-2025 της Δημόσιας Υπηρεσίας Απασχόλησης (ΔΥΠΑ) στον ιστότοπο www.dypa.gov.gr.
Το πρόγραμμα κοινωνικού τουρισμού...