Η Πρόεδρος της Δημοκρατίας Κατερίνα Σακελλαροπούλου επικοινώνησε τηλεφωνικά με τον Παναγιώτη και τη Σωτηρία Αραμπατζή από το Διδυμότειχο, καθώς και με την Αθηνά Παπαχρήστου από το Μεσολόγγι, οι οποίοι προχώρησαν πρόσφατα σε δωρεές, προς το Νοσοκομείο Διδυμοτείχου και το Νοσοκομείο Μεσολογγίου αντίστοιχα. Η κυρία Σακελλαροπούλου τους εξέφρασε την ευγνωμοσύνη και τις ευχαριστίες της Πολιτείας για τη γενναιόδωρη προσφορά στον τόπο τους.
Δημοφιλή άρθρα
Κοινωνικός τουρισμός 2024: Δείτε τα οριστικά αποτελέσματα
Αναρτήθηκαν οι οριστικοί πίνακες δικαιούχων, ωφελουμένων και αποκλειομένων του προγράμματος κοινωνικού τουρισμού 2024-2025 της Δημόσιας Υπηρεσίας Απασχόλησης (ΔΥΠΑ) στον ιστότοπο www.dypa.gov.gr.
Το πρόγραμμα κοινωνικού τουρισμού...