Με απόφαση του δημάρχου Φλώρινας, την Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου 2018, τα σχολεία πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης του δήμου, θα παραμείνουν κλειστά, εξ αιτίας των δυσμενών καιρικών συνθηκών που επικρατούν στην περιοχή. Επίσης στον δήμο Πρεσπών τα μαθήματα θα ξεκινήσουν δύο ώρες αργότερα, ενώ στον δήμο Γρεβενών και τον δήμο Νεστορίου της Π.Ε Καστοριάς, το κουδούνι θα χτυπήσει στις 9.30 πμ..
Δημοφιλή άρθρα
Κοινωνικός τουρισμός 2024: Δείτε τα οριστικά αποτελέσματα
Αναρτήθηκαν οι οριστικοί πίνακες δικαιούχων, ωφελουμένων και αποκλειομένων του προγράμματος κοινωνικού τουρισμού 2024-2025 της Δημόσιας Υπηρεσίας Απασχόλησης (ΔΥΠΑ) στον ιστότοπο www.dypa.gov.gr.
Το πρόγραμμα κοινωνικού τουρισμού...