Θρίλερ εξελίσσεται στην Φθιώτιδα. Ένας 75χρονος ψαράς βγήκε για ψάρεμα από την περιοχή Σκάλα Αταλάντης το απόγευμα του Σαββάτου 16 Νοεμβρίου 2019 και έκτοτε αγνοείται. Αυτή τη στιγμή σκάφη του λιμενικού πραγματοποιούν έρευνες στην περιοχή για τον εντοπισμό του χωρίς θετικό αποτέλεσμα.
Δημοφιλή άρθρα
Κοινωνικός τουρισμός 2024: Δείτε τα οριστικά αποτελέσματα
Αναρτήθηκαν οι οριστικοί πίνακες δικαιούχων, ωφελουμένων και αποκλειομένων του προγράμματος κοινωνικού τουρισμού 2024-2025 της Δημόσιας Υπηρεσίας Απασχόλησης (ΔΥΠΑ) στον ιστότοπο www.dypa.gov.gr.
Το πρόγραμμα κοινωνικού τουρισμού...