H πρώτη νίκη της Ferrari στο… σπίτι της (Monza), για πρώτη φορά μετά από εννέα χρόνια, είναι γεγονός. Πρωταγωνιστής της επιστροφής στην κανονικότητα, ο Charles Leclerc (Σαρλ Λεκλέρκ), ο οποίος μία εβδομάδα μετά τη νίκη στο Σπα και τη χθεσινή pole position, κατέκτησε και την καρό σημαία στο Γκραν Πρι της Μόντσα, αφήνοντας στην δεύτερη θέση τον Μπότας και στην τρίτη τον Χάμιλτον. Παράλληλα ο Μονεγάσκος έγινε ο μικρότερος σε ηλικία πιλότος στην ιστορία της Ferrari, που κατακτά δύο διαδοχικές νίκες.
Δημοφιλή άρθρα
Κοινωνικός τουρισμός 2024: Δείτε τα οριστικά αποτελέσματα
Αναρτήθηκαν οι οριστικοί πίνακες δικαιούχων, ωφελουμένων και αποκλειομένων του προγράμματος κοινωνικού τουρισμού 2024-2025 της Δημόσιας Υπηρεσίας Απασχόλησης (ΔΥΠΑ) στον ιστότοπο www.dypa.gov.gr.
Το πρόγραμμα κοινωνικού τουρισμού...