Ο Γάλλος, Σαλ Λεκλέρκ, κέρδισε την pole position στο βελγικό γκραν πρι της Φόρμουλα Ενα, που θα διεξαχθεί αύριο στην πίστα του Σπα. Από την πρώτη γραμμή εκκίνησης μαζί με την Ferrari του Λεκλέρκ θα ξεκινήσει και ο άλλος πιλότος της «σκουντερία», Γερμανός, Σεμπάστιαν Φέτελ, ο οποίος έκανε την 2η ταχύτερη διαδρομή, ενώ ο Βρετανός παγκόσμιος πρωταθλητής, Λιούις Χάμιλτον θα εκκινήσει από την τρίτη θέση.
Δημοφιλή άρθρα
Κοινωνικός τουρισμός 2024: Δείτε τα οριστικά αποτελέσματα
Αναρτήθηκαν οι οριστικοί πίνακες δικαιούχων, ωφελουμένων και αποκλειομένων του προγράμματος κοινωνικού τουρισμού 2024-2025 της Δημόσιας Υπηρεσίας Απασχόλησης (ΔΥΠΑ) στον ιστότοπο www.dypa.gov.gr.
Το πρόγραμμα κοινωνικού τουρισμού...